Welkom

Nieuws

Teef Silke

Teef Alphy

Teef Aukje

Teef Sunny

Teef Fennah

Reu Cosmo

Shows

Fotoalbum

Pups

Links

Contact




 


Showresultaten 2010-2011-2012-2013


 

SHOWUITSLAGEN 2014

8 februari 2014

37ste Internationale hondenshow Eindhoven (NL)
keurmeester Mw.E.Feuz (CH)
CAIN (Meadowlake in Vino Veritas) CAC/CACIB/BOB/BIG 5
______________________________________________________________
SHOWUITSLAGEN 2013

17 november 2013

Kampioensclubmatch Nederlandse Border-terriërclub in Beusichem
COSMO: Best in Show en Clubwinner 2013 keurmeester Hr. B.Bosch
Sjimmie: babyklas reuen: 1 Veelbelovend. keurmeester Hr.B.Bosch
Tejay: babyklas reuen: 2 Veelbelovend. keurmeester Hr.B.Bosch
Indy: babyklas teven: 2 Veelbelovend keurmeester H.J.Burgwal
Nandi: babyklas teven: 3 veelbelovend
Jazz: babyklas teven: 4 veelbelovend
Fantastic Fanny of San Gregor: open klas teven 1 Uitmuntend

16-17 november 2013
50ste Eurodogshow Kortrijk (België)
CAIN: zaterdag: kampioensklas 1U RCAC-RCACIB judge: Bojan Matakovic (HR)
CAIN: zondag: kampioensklas 2U RCAC-RCACIB judge Mr.Max King (GB)


26 oktober: International Dogshow Poznan, Polen
CAIN tussenklas 1U CAC/CACIB/BOB Judge: Cathy Delmar (Irl)
27 oktober: International Dogshow Poznan, Polen
CAIN tussenklas 1U CAC/CACIB, Judge: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (Pl)
Cruftskwalificatie 2014 en de titel: POZNAN 2013 POLAND WINNER

13 oktober: Bundessiegershow Dortmund: keurmeester Margret Möller-Sieber(D)
CAIN tussenklas: 1U res.CAC/VDH/res.CACIB (CAC schuift door)

11 oktober: Internationale Show Dortmund: keurmeester Gerhard Cox (Irl)
CAIN tussenklas 1U res.CAC/VDH/resCACIB (CAC schuift door)

29 sept. Internationale Show Maastricht: keurmeester Hr.A.Korozs(Hu) CAIN 1U CAC/CACIB/BOB
28 sept. Internationale Show Maastricht: keurmeester B.Sanchez Garcia(Sp) CAIN : 1U res.CAC/res.CACIB

CROATIE:
21 sept. Karlovac CAC show. keurmeester: Jasna Matejcic(Hr) CAIN 1U CAC/BOB
15 sept.Osijek CACIB show. keurmeester Zoran Lolic(sre) CAIN 1U CAC/CACIB/BOB
14 sept.Osijek CACIB show. keurmeester W.Jungblut(D) CAIN 1U CAC/CACIB BIG 2
13 sept.Vukovar CAC show. keurmeester Lidija Okjescen(Slo) CAIN 1U CAC BIG 3
HIERMEE IS CAIN NU CROATISCH KAMPIOEN

_____________________________________________________________________________________________

14 sept. Osijek CACIB show: keurmeester W.Jungblut (D) ALPHY kamp.klas 1U CAC/CACIB BOS
ALPHY IS NU OOK INTERNATIONAAL KAMPIOEN


23 juni: Viersen-Süchteln (M.Gladbach)(D) KFT show. keurmeester Hr.E.Deutscher
CAIN jeugdklas 1U JCAC/JVDH BOB (bij laatste 4 in erering)

22 juni: Düsseldorf-Eller (D) KFT show.keurmeester Mw.K.Buss
CAIN jeugdklas JCAC/JVDH/BOB (bij laatste 6 in erering)

30 maart: Luxemburg: Internationale show. keurmeester Mr.Bill Browne-Cole(GB)
CAIN jeugdklas 1U J.CAC, beste jeugdhond
LUXEMBURGS JEUGDKAMPIOEN en CRUFTS kwalificatie

24 maart: Leiden (Woudenberg)CACIB show: keurmeester Mevr.Jansen-Zijdebos
CAIN jeugdklas 2U

17 maart: Wychen Terriërshow. keurmeester G.Flyckt Pedersen (USA)
CAIN jeugdklas 2U res.CAC

 

09/12/2012 Cain NL.Beusichem.Kamp.clubmatch Mrs.Anne Tove Strande)NO) babyklas 2VB
09/12/2012 Sunny NL.Beusichem.Kamp.clubmatch Mrs.Tina Grubbe(Dk) tussenklas 4U
09/12/2012 Cosmo NL.Beusichem,Kamp.clubmatch Mrs.Anne Tove Strande(NO_ kamp.klas 3U
24/11/2012 Cosmo NL.Winnershow-Amsterdam Hr.Ole Staunskjaer(DK) kamp.klas 2U
Sunny tussenklas 3U
29/09/2012 Cosmo Nl-Maastricht Hr.R.Doedijns(NL) kamp.klas 1U CAC/CACIB
19/08/2012 Sunny B-Mechelen CACIB Mrs.O'keeffe Anne(Irl) tussenklas 1U RCAC/RCACIB
12/08/2012 Cosmo D-Ludwigshafen CACIB Hr.H.Kliebenstein(D) kamp.klas 1U CAC/CACIB/BOB DEUTSCHER KFT CHAMPION
Sunny tussenklas 3U
05/08/2012 Cosmo D-Düren KFT Hr. P.Würgatsch(D) kamp.klas 1U CAC/VDH/BOB DEUTSCHER VHD CHAMPION
Sunny open klas 1U CAC/VDH/
Fennah tussenklas 1U VDH
21/07/2012 Cosmo B-Luik CAC/CACIB Mr.F Asnaghi(It) kamp.klas 1U CAC/CACIB/BOB BELGISCH & INTERNATIONAAL KAMPIOEN
Sunny tussenklas 2U
01/07/2012 Sunny B-Genk CAC/CACIB Mr.E.Deutscher(D) tussenklas 1U resCAC/resCACIB
Alphy kamp.klas 1U
24/06/2012 Sunny NL-Uden CAC/CACIB Hr.M.v.d.Weijer tussenklas 3ZG
Fennah jeugdklas ZG
17/06/2012 Sunny D-Viersen-Süchteln(D)KFT Mw.Fr.Korte(D) Jeugdklas 1U JVDH/JCAC BOB-BEST IN SHOW
Aukje kamp.klas 1U VDH/res.CAC KFT CHAMPION
10/06/2012 Alphy B-Lommel CAC Mr.Gorjao Henriques Luis(Portugal) kamp.klas 1U resCAC
Cosmo kamp.klas 1U resCAC
28/05/2012 Cosmo NL-Arnhem CAC/CACIB Hr.W.Wellens(NL) kamp.klas 2U
13/05/2012 Sunny D-Dortmund Europasieger &British Dog Festival 2012 Mr.Max S.King(GB) jeugdklas 2U res.JCAC/res.JVDH
11/05/2012 Sunny D-Dortmund CAC Mr.Tom H.Johnston(GB) jeugdklas 1U JCAC/JVDH
31/03/2012 Cosmo L-Luxemburg CAC/CACIB Mw.Dodo Sandahl(S) open klas 1U CACL/res,CACIB LUXEMBURGS KAMPIOEN
31/03/2012 Sunny L-Luxemburg CAC/CACIB Mw.Dodo Sandahl(S) jeugdklas 1U J.CACL LUXEMBURGS JEUGDKAMPIOEN + cruftskwalificatie
17/03/2012 Cosmo NL-Hazerswoude CACIB Hr.R.Kanas(Slow) Open klas 1U
17/03/2012 Sunny NL-Hazerswoude CACIB Hr.R.Kanas(Slow) Jeugdklas 4U
12/02/2012 Alphy B-Genk CAC Mw.M.Froelich(F) Kamp.klas 1U res.CAC
04/02/2012 Aukje NL-Eindhoven CAC/CACIB Hr.W.Berghäuser(D) Kamp.klas 2U
04/02/2012 Sunny NL-Eindhoven CAC/CACIB Hr.W.Berghäuser(D) Jeugdklas 3U
07/01/2012 Aukje B-Hoogstraten CAC/CACIB Mw.M.Heine(D) kampioensklas 1U CAC/CACIB/BOB BELGISCH KAMPIOEN
2012          
18/12/2011 Sunny NL-Beusichem kamp.clubmatch.NBTC Hr.H.van den Berg(NL) puppyklas 4 Veelbelovend
10/12/2011 Alphy NL-Wijchen CAC/CACIB Hr.R.Ritz (D) kampioensklas 1U RCAC/RCACIB
26/11/2011 Sunny NL- "deWinner" Mw.Ch.v.d.Horst(NL) puppyklas 1Veelbelovend en beste pup
20/11/2011 Aukje D-Wesel KFT show Hr.E.Deutscher(D) kampioensklas 1U CAC/VDH/BOB
20/11/2011 Sunny D-Wesel KFT show Hr.E.Deutscher(D) puppyklas 1 Veelbelovend
20/11/2011 Cosmo D-Wesel KFT show Hr.E.Deutscher(D) tussenklas 2U res.VDH
06/11/2011 Alphy NL-Bleiswijk CAC/CACIB Hr. R.Besoff(AU) kampioensklas 1U CAC/CACIB NEDERLANDS KAMPIOEN
06/11/2011 Cosmo L-Luxemburg CAC/CACIB Hr.Jorge Nallem(Uruguay) tussenklas 1U CACL
06/11/2011 Sunny L-Luxemburg CAC/CACIB Hr.Jorge Nallem(Uruguay) puppyklas 1 Veelbelovend (geselecteerd bij de beste 6 in de
erering )
06/11/2011 Aukje L-Luxemburg CAC/CACIB Hr.Jorge Nallem(Uruguay) kampioensklas 3U
29/10/2011 Aukje B-Leuven CAC/CACIB Mw.M.L.Doppelreiter(AT) kampioensklas 1U CAC/CACIB INTERNATIONAAL KAMPIOEN
29/10/2011 Cosmo B-Leuven CAC/CACIB Mw.M.L.Doppelreiter(AT) tussenklas 1U res.CAC/res.CACIB
15/10/2011 Alphy D-Dortmund CAC Mw.I.Freerksen(D) kampioensklas 1U CAC/VDH/BOB DUITS KAMPIOEN
15/10/2011 Aukje D-Dortmund CAC Mw.I.Freerksen(D) open klas 1U res.CAC/VDH
15/10/2011 Cosmo D-Dortmund CAC Mw.I.Freerksen(D) tussenklas 2U res.VDH
14/10/2011 Alphy D-Dortmund-Bundessieger Hr.G.Stafberg(S) kampioensklas 3U
14/10/2011 Aukje D-Dortmund-Bundessieger Hr.G.Stafberg(S) open klas 2U res.VDH
14/10/2011 Cosmo D-Dortmund-Bundessieger Hr.G.Stafberg(S) tussenklas 2U res.VDH
09/10/2011 Cosmo B-Charleroi CAC Mrs.S.Keally (Irl) tussenklas 1U CAC
09/10/2011 Aukje B-Charleroi CAC Mrs.S/Keally (Irl) open klas 1U res.CAC
09/10/2011 Alphy B-Charleroi CAC Mrs.S.Keally (Irl) kamp.klas 2U
25/09/2011 Alphy NL-MaastrichtCAC/CACIB Mw.K.Buss(D) kampioensklas 1U CAC/CACIB/BOB/2de geplaatst in terriërgroep
kwalificatie voor HOND V/H JAARSHOW
25/09/2011 Aukje NL-MaastrichtCAC/CACIB Mw.K.Buss(D) open klas 1U
25/09/2011 Cosmo NL-MaastrichtCAC/CACIB Mw.K.Buss(D) tussenklas 1U CAC/CACIB
27/08/2011 Cosmo NL-RotterdamCAC/CACIB Mw.A.Ganami-KertesIl) tussenklas 1U
27/08/2011 Alphy NL-RotterdamCAC/CACIB Mw.A Ganami-Kertes(Il) open klas 3U
21/08/2011 Aukje D-Leipzig CAC Mw.K.Buss(D) open klas 1U CAC/VDH/BOB DUITS KAMPIOEN
20/08/2011 Aukje D-Leipzig CAC/CACIB Mw.F.Korte(D) open klas 1U CAC/VDH/CACIB VDH SIEGER LEIPZIG 2011
21/08/2011 Alphy D-Leipzig CAC Mw.K.Buss(D) open klas 2U res.CAC/res.VDH
20/08/2011 Alphy D-Leipzig CAC/CACIB Mw.F.Korte(D) open klas 2U res.VDH
21/08/2011 Cosmo D-Leipzig CAC Mw.K.Buss(D) tussenklas 1U res.CAC/VDH
20/08/2011 Cosmo D-Leipzig CAC/CACIB Mw.F.Korte(D) tussenklas 1U VDH
31/07/2011 Cosmo DK-Vejen Mw.I.Borchorst(DK) tussenklas 1U CAC/CACIB/BOB
30/07/2011 Cosmo DK-Vejen Hr.P.Iversen(N) tussenklas 1U res.CAC/CACIB
29/07/2011 Cosmo DK-Vejen Mw.L.Tchistiakova tussenklas 2U
28/07/2011 Cosmo DK-Vejen Mr.R.Kanas(Slow) tussenklas 1U CAC/res.CACIB
31/07/2011 Alphy DK-Vejen Mw.I.Borchorst(DK) open klas 2U
30/07/2011 Alphy DK-Vejen Hr.P.Iversen(N) open klas 1U CAC/CACIB/BOS DEENS KAMPIOEN
29/07/2011 Alphy DK-Vejen Mw.L.Tchistiakova(Rusl.) open klas 1U CAC/res.CACIB
28/07/2011 Alphy DK-Vejen Mr.R.Kanas(Slow) open klas 1U CAC/CACIB/BOB
23/07/2011 Cosmo B-Luik CAC/CACIB Mr.S.Seymour(Aus) tussenklas 2U res.CAC/res.CACIB
23/07/2011 Aukje B-Luik CAC/CACIB Mr.S.Seymour(Aus) open klas 1U res.CAC/res.CACIB
03/07/2011 Cosmo D-Dorsten KFT show Mw.E.Weijenborg-W tussenklas 1U CAC/VDH/BOB
03/07/2011 Alphy D-Dorsten KFT show Mw.E.Weijenborg-W open klas 1U res/CAC/VDH
03/07/2011 Aukje D-Dorsten KFT show Mw.E.Weijenborg-W open klas 2U res.VDH
25/06/2011 Alphy B-Genk CAC/CACIB Hr.F.Sanchez(Esp) open klas 1U CAC/CACIB BOB
25/06/2011 Cosmo B-Genk CAC/CACIB Hr.F.Sanchez(Esp) tussenklas 1U CAC/CACIB
12/06/2011 Cosmo B-Lommel CAC Hr.R.Blümel(I) tussenklas 1U res.CAC
08/05/2011 Cosmo

D-Dortmund FCI Jahrhundertsieger

Mw. M.Heine(D) jeugdklas 1U JCAC/ JVDH
FCI-JAHRHUNDERTJUGENDSIEGER
JUGENDCHAMPION VDH
JUGENDCHAMPION KFT
06/05/2011 Cosmo D-Dortmund Europasieger L.Pinto Teixeira(P) jeugdklas 2U Res.JCAC/Res.JVDH JUGENDCHAMPION VDH
25/04/2011 Cosmo L-Luxemburg Terriërshow Mw.Marie-France Cuny(F) tussenklas 2U RCACL
16/04/2011 Cosmo B-Antwerpen CACIB Hr.E.Deutscher(AU) tussenklas 1U CAC/CACIB
03/04/2011 Cosmo NL-Wijchen Terriërshow Mrs.T.Grubbe(DK) tussenklas 1U CAC
26/03/2011 Cosmo L-Luxemburg CACIB Mw.M.Heine(D) jeugdklas 1U JCACL/BOB LUXEMBURGS JEUGDKAMPIOEN
20/03/2011 Cosmo NL-Hazerswoude CACIB E. Chwalibog(PL) tussenklas 1U CAC/CACIB/BOB
12/02/2011 Cosmo D-Rheinberg CACIB Hr.R.Blümel(I) jeugdklas 1U J.VDH/JCAC beste jeugdhond RHEINLANDJUGENDSIEGER 2011
12/02/2011 Aukje D-Rheinberg CACIB Hr.R.Blümel(I) open klas 1U VDH
12/02/2011 Alphy D-Rheinberg CACIB Hr.R.Blümel(I) tussenklas 2U
04/02/2011 Alphy NL-Eindhoven CACIB S.Oates(Irl) tussenklas 1U res.CAC/res.CACIB
04/02/2011 Cosmo NL-Eindhoven CACIB S.Oates(Irl) jeugdklas 3U
           
13/12/2010 Alphy NL-Wychen CAC/CACIB T.v.d.Horst(NL) tussenklas 1U
13/12/2010 Aukje NL-Wychen CAC/CACIB T.v.d.Horst(NL) open klas 1U
13/12/2010 Cosmo NL-Wychen CAC/CACIB T.v.d.Horst(NL) jeugdklas 2ZG
27/11/2010 Cosmo NL-Amsterdam "Winner" Hr.R.Irving(GB) jeugdklas 1U JCAC JEUGDWINNER 2010
27/11/2010 Aukje NL-Amsterdam "Winner" Hr.R.Irving(GB) open klas 1U
27/11/2010 Alphy NL-Amsterdam "Winner" Hr.R.Irving(GB) tussenklas 2 U Res.CACIB
27/11/2010 Silke NL-Amsterdam "Winner" Hr.R.Irving(GB) kamp.klas 2U
21/11/2010 Cosmo NL-Beusichem Kamp.clubmatch NBTC Hr.T.Himmrich(D) jeugdklas 1U Beste jeugdhond JCAC/Res.CAC(telt als CAC) NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN
21/11/2010 Dazzle NL-Beusichem Kamp.clubmatch NBTC Hr.T.Himmrich(D) babyklas 1VB Beste Baby v.d.Dag
30/10/2010 Aukje B-Leuven CAC/CACIB Mevr.L.Ubrova(CZ) open klas 1U
30/10/2010 Alphy B-Leuven CAC/CACIB Mevr.L.Ubrova(CZ) tussenklas 1U res.CAC/res.CACIB
24/10/2010 Aukje NL-Utrecht CAC/CACIB Mevr.L.de Ridder(B) open klas 1U CAC/CACIB/BOS
24/10/2010 Alphy NL-Utrecht CAC/CACIB Mevr.L.de Ridder(B) tussenklas 1U RCAC/RCACIB
24/10/2010 Cosmo NL-Utrecht CAC/CACIB Mevr.L.de Ridder(B) jeugdklas 1U JCAC
17/10/2010 Alphy D-Dortmund CAC Hr.H.v.d.Berg(NL) tussenklas 1U CAC/VDH/BOB
17/10/2010 Aukje D-Dortmund CAC Hr.H.v.d.Berg(NL) open klas 2U/res.VDH
17/10/2010 Cosmo D-Dortmund CAC Hr.H.v.d.Berg(NL) jeugdklas 2ZG
16/10/2010 Alphy D-Dortmund-Bundessieger Mevr.Fr.Korte(D) tussenklas 1U/VDH
16/10/2010 Aukje D-Dortmund-Bundessieger Mevr.Fr.Korte(D) open klas 3U
16/10/2010 Cosmo D-Dortmund-Bundessieger Mevr.Fr.Korte(D) jeugdklas 2U ResJCAC/res.JVDH
10/10/2010 Aukje NL-Zwolle CAC/CACIB Hr.W.Jungblut(D) tussenklas 1U Res.CACIB
10/10/2010 Cosmo NL-Zwolle CAC/CACIB Hr.W.Jungblut(D) jeugd 1U JCAC
09/10/2010 Alphy D-Langerwehe KFT-show Hr.M.Forte(Irl) tussenklas 1U RCAC/VDH
09/10/2010 Aukje D-Langerwehe KFT-show Hr.M.Forte(Irl) open klas 1U VDH
09/10/2010 Cosmo D-Langerwehe KFT-show Hr.M.Forte(Irl) jeugdklas 1U JCAC
22/08/2010 Cosmo D-Düsseldorf KFT-show Mevr.K.Buss Jüngstenklas 1 Veelbelovend
22/08/2010 Aukje D-Düsseldorf KFT-show Mevr.K.Buss tussenklas 1U res.CAC/VDH
24/07/2010 Aukje B-Luik CAC/CACIB Hr. Stafberg(SE) tussenklas 1U CAC/CACIB/BOB
04/07/2010 Aukje B-Genk CAC/CACIB Mevr. R.Reyniers(B) tussenklas 2ZG
20/06/2010 Aukje NL-Uden CAC/CACIB Hr.A.Scholten(NL) tussenklas 1U Res.CAC/Res/CACIB
20/06/2010 Alphy NL-Uden CAC/CACIB Hr.A.Scholten(NL) jeugd 2ZG
19/06/2010 Aukje NL-Apeldoorn JHD Mrs.J.Guvercin (GB) 13-16 mnd 1U beste v/h ras leeftijd 13-16 mnd.
19/06/2010 Cosmo NL-Apeldoorn JHD Mrs.L.Jenkins 6-9 mnd 1U beste v/h ras leeftijd 6-9 mnd.
13/06/2010 Aukje B-Lommel CAC Mevr.L de Ridder (B) tussen 1U CAC/BOS
06/06/2010 Aukje D-Düren KFT Hr.J.Madden(Irl) tussen 1U CAC VDH BOB
06/06/2010 Alphy D-Düren KFT Hr.J.Madden(Irl) jeugd 3 ZG
05/06/2010 Alphy NL-Tilburg CAC/CACIB Mevr.Jansen-Kalshoven(NL) Jeugdklas 1U JCAC/CAC
05/06/2010 Aukje NL-Tilburg CAC/CACIB Mevr.Jansen-Kalshoven(NL) tussenklas 1U Res.CACIB
24/05/2010 Alphy NL-Arnhem CAC/CACIB Hr.W.Wellens (NL) jeugdklas ZG
24/05/2010 Aukje NL-Arnhem CAC/CACIB Hr.W.Wellens (NL) tussenklas 3 ZG
09/05/2010 Alphy D-Dortmund Europasieger Hr.H.Lekkonen(Fi) jeugdklas 2U Jug.Res.CAC/Jug.Res VDH
09/05/2010 Aukje D-Dortmund Europasieger Hr.H.Lekkonen(Fi) jeugdklas 1U Jug.CAC/Jug.VDH JUGEND-EUROPASIEGERIN
07/05/2010 Alphy D-Dortmund CAC Hr.A.Sanchez (Esp) jeugdklas 1U Jug.CAC/Jug.VDH BOB JUGENDCHAMPION VDH
07/05/2010 Aukje D-Dortmund CAC Hr.A.Sanchez (Esp) jeugdklas 2U Jug.res.CAC/Jug.res VDH
25/04/2010 Cosmo L-Luxemburg Terriërshow Hr.N.Deschuymere (B) babyklas 1 Veelbelovend beste Baby
25/04/2010 Aukje L-Luxemburg Terriërshow Hr.N.Deschuymere (B) jeugdklas 1U JCACL LUXEMBURGS JEUGDKAMPIOEN
25/04/2010 Silke L-Luxemburg Terriërshow Hr.N.Deschuymere (B) kamp.klas 1U CACL LUXEMBURGS KAMPIOEN
24/04/2010 Aukje D-Lingen CAC/CACIB Mevr.Irmgard-Vogt (D) jeugdklas 2U res.Jug.CAC/res.Jug.VDH
24/04/2010 Alphy D-Lingen CAC/CACIB Mevr.Irmgard-Vogt (D) jeugdklas 1U Jug.CAC/Jug.VDH
05/04/2010 Alphy NL-Leeuwarden CAC/CACIB Mevr.E.Bons-de Wever (NL) jeugdklas 2U
27/03/2010 Alphy L-Luxemburg CAC/CACIB Hr.R.Menaker (USA) jeugdklas 1U JCACL Luxemburgs Jeugdkampioen
27/03/2010 Aukje L-Luxemburg CAC/CACIB Hr.R.Menaker (USA) jeugdklas 2U R JCACL
27/03/2010 Silke L-Luxemburg CAC/CACIB Hr.R.Menaker (USA) kamp.klas 2U RCACL
20/03/2010 Alphy NL-Hazerswoude CAC/CACIB Mevr.C.Kok-v.d.Horst jeugdklas 3U
28/02/2010
Alphy
D-Rheinberg CAC
Hr.W.Peper(D)
jeugdklas
1U Jug.CAC/Jug.VDH/BOB Rheinlandjugendsiegerin 2010
28/02/2010
Aukje
D-Rheinberg CAC
Hr.W.Peper(D)
jeugdklas
2U Jug.Res.CAC/Jug.Res.VDH
06/02/2010
Alphy
NL-Eindhoven CAC/CACIB
Mrs.Kadike-Skadina(Let)
jeugdklas
1U JCAC/CAC/BOB/5deBIG
06/02/2010
Aukje
NL-Eindhoven CAC/CACIB
Mrs.Kadike-Skadina(Let)
jeugdklas
2U